Jóga je zastavení myšlenkových vln.     Pataňdžaliho Jóga sútry


NA RANNÍ MYSORE LEKCE JE MOŽNO PŘIJÍT KDYKOLI OD 6:15 DO 7:00! PO 7:00 JIŽ NEZVONIT A NERUŠIT OSTATNÍ PŘI PRAXI. 

Pondělí: 06:30 ranní mysore Láďa

              

Úterý:     06:30 ranní mysore Láďa

               18:00 - večerní mysore  Adéla

Středa:  06:30 ranní mysore Láďa
              18:00 - večerní mysore Láďa 

              

                

Čtvrtek:  06:30 ranní mysore Láďa

               18:00 - večerní mysore Láďa

               

Pátek:     06:30 ranní mysore Láďa

               18:00 - večerní mysore DOČASNĚ ZRUŠENO

Během víkendů jsou občas vypsané lekce  mysore nebo workshopy na různá témata. Aktuální informace najdete vždy na facebooku ve skupině Ánanda Ashtanga Yoga Shala. 

NA ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ NEJSOU LEKCE MYSORE, MÍSTO TOHO  JE VOLNO NEBO PRAKTIKUJEME OČISTNÉ TECHNIKY (HATHAJÓGOVÉ KRIJE) A DECHOVÁ CVIČENÍ PRÁNÁJÁMA! 


LEKCE MYSORE: Tradiční forma výuky, kdy jsou studenti vedeni k samostané praxi. Sestavu ásan se učí postupně krok za krokem. Na rozdíl o vedené lekce, je tento typ výuky mnohem individuálnější a osobnější. Styl výuky, který v jiných směrech jógy nenajdete! Navazuje na starobylý způsob výuky stylem "učitel - žák". Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti!!!

VEDENÁ PRIMARY SERIES: Lekce pro ty, kdo již mají pravidelnou praxi, tudíž nevhodná pro začátečníky!!! Odehrává se v poměrně svižném tempu, kdy učitel ve statických ásanách počítá dechy a v dynamických vinjásách připomíná přesné nádechové a výdechové fáze. Tato lekce není vysvětlovací! 

VEDENÁ HALF PRIMARY SERIES: Vedená první polovina 1. série do navásany (pozice loďky) s následnými závěrečnými pozicemi. Tato lekce je vhodná zejména pro ty, kdo již alespoň trochu praktikují a chtějí se postupně posunout k hlubší a pravidelnější praxi. Této lekce se ale nemusí bát ani ti, kdo chtějí s Aštángou teprve začít. 

POLEDNÍ SHORT SERIES: Zkrácená forma 1. série s vybranými ásanami cca 60 - 70 minut. Vhodné pro všechny.


POZOR!

V Shale také poskytuji každé dopoledne od pondělí do pátku masáže (nejčastěji zad a šíje). Kombinuji ruční olejovou masáž s masáží horkými lávovými kameny + techniky na odstraňováni tzv. spoušťových bodů, což jsou často velmi bolestivá a zatuhlá místa ve svalové tkáni. Masáž trvá cca 60 minut. Cena je 700,- Kč.

Masíruji v těchto časech: 9:30 a 11:00

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOSKYTUJI EROTICKOU MASÁŽ! 

Objednávky na: lacopokora@gmail.com nebo na 774639319
           


           

  Jóginem je ten, kdo myslí zkrotil své smysly      a plní si své pozemské povinnosti.         Bhagavadgíta