Jóga je zastavení myšlenkových vln.     Pataňdžaliho Jóga sútry


Pondělí: 06:30 ranní mysore Láďa

              

Úterý:     06:30 ranní mysore Láďa

               18:00 - večerní mysore  Adéla

Středa:  06:30 ranní mysore Láďa

              18:00 - večerní mysore  Ivča 

                

Čtvrtek:  06:30 ranní mysore Láďa

               18:00 - večerní mysore Láďa

               

Pátek:     06:30 ranní mysore Láďa

               18:00 - cca 19:45 vedená celá 1. série Láďa

Během víkendů jsou občas vypsané lekce  mysore nebo workshopy na různá témata. Aktuální informace najdete vždy na facebooku ve skupině Ánanda Ashtanga Yoga Shala. 

NA ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ NEJSOU LEKCE MYSORE, MÍSTO TOHO  JE VOLNO NEBO PRAKTIKUJEME OČISTNÉ TECHNIKY (HATHAJÓGOVÉ KRIJE) A DECHOVÁ CVIČENÍ PRÁNÁJÁMA! 


LEKCE MYSORE: Tradiční forma výuky, kdy jsou studenti vedeni k samostané praxi. Sestavu ásan se učí postupně krok za krokem. Na rozdíl o vedené lekce, je tento typ výuky mnohem individuálnější a osobnější. Styl výuky, který v jiných směrech jógy nenajdete! Navazuje na starobylý způsob výuky stylem "učitel - žák". Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti!!!

VEDENÁ PRIMARY SERIES: Lekce pro ty, kdo již mají pravidelnou praxi, tudíž nevhodná pro začátečníky!!! Odehrává se v poměrně svižném tempu, kdy učitel ve statických ásanách počítá dechy a v dynamických vinjásách připomíná přesné nádechové a výdechové fáze. Tato lekce není vysvětlovací! 

VEDENÁ HALF PRIMARY SERIES: Vedená první polovina 1. série do navásany (pozice loďky) s následnými závěrečnými pozicemi. Tato lekce je vhodná zejména pro ty, kdo již alespoň trochu praktikují a chtějí se postupně posunout k hlubší a pravidelnější praxi. Této lekce se ale nemusí bát ani ti, kdo chtějí s Aštángou teprve začít. 

POLEDNÍ SHORT SERIES: Zkrácená forma 1. série s vybranými ásanami cca 60 - 70 minut. Vhodné pro všechny.


POZOR!

V Shale také poskytuji každé dopoledne od pondělí do pátku masáže (nejčastěji zad a šíje). Kombinuji ruční olejovou masáž s masáží horkými lávovými kameny + techniky na odstraňováni tzv. spoušťových bodů, což jsou často velmi bolestivá a zatuhlá místa ve svalové tkáni. Masáž trvá cca 60 minut. Cena je 700,- Kč.

Masíruji v těchto časech: 9:30 a 11:00

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOSKYTUJI EROTICKOU MASÁŽ! 

Objednávky na: lacopokora@gmail.com nebo na 774639319
           


           

  Jóginem je ten, kdo myslí zkrotil své smysly      a plní si své pozemské povinnosti.         Bhagavadgíta